VIP Hizmetler (Türkiye Dışından Gelenlere)

New in Style VIP Hizmetler

 

 

En önemli gününüzde sizi yormadan mümkün olduğunca işinizi kolaylaştırarak, hayalizdeki gelinliğe sizi kavuşturmak için vargücümüzle çalışıp sizi mutlu etmek için bütün ekibimiz hizmetinize hazır beklemektedir.

 

VIP Hizmetimizden yararlama aşamalarını aşağıda sizin için ayrıntılı bir şekilde açıklamaya çalıştık.

Keyfli alışverişler dileriz.

 

Türkiye Dışından Gelecek Müşterilerimiz için Özel VIP Hizmetimiz Nasıl İşlemektedir ?

 

Onca model ve şehrin karmaşasında kaybolmadan, size özel sunulan VIP hizmetimizle; Aklınıza takılan bütün soru ve sorunları özel ve profosonel ekibimiz tarafından cevaplanıp ve sonuca vavuşturulacaktır.

 

Yorucu bir düğün hazırlığı ve stresi içinde kafanızı karıştırmadan ve size zaman kazandırarak kolayca istediğiniz en güzel gelinlik modelini seçmenize yardımcı olacağız ve sizde size arda kalan zamanızda şehrin güzellikleri ile vakit gecirerek düğününüze daha stressiz ve mutlu girmiş olacaksınız.

 

 

 

Bulunduğunuz Ülkeden Uaç biletini aldınız ve Online Rezarvayonu https://newinstyle.com.tr/ac/rezervasyon Adrsinden oluşturmaya başladınız

 

 

https://newinstyle.com.tr/ac/rezervasyon adresinden online rezarvasyon oluşturuduğunuzda lütfen not bölümüne geldiğiniz ülke Türkiye İstanbul'da ineceğiniz havalimanı ve Uçak kalkış ve iniş saatlerinizi mutlaka not bölümüne yazınız.

 

 

Belirtiğiniz tarih ve saatte Özel VIP aracımız Sizi mağazamıza getirmek üzere  havaalanında bekliyor olacaktır. 

 

 

 

Siz VIP aracımızda içeklerinizi yudumlayıp özel koleksiyon Gelinliklerimize bakarken mağazada sizleri bekliyor olacağız.

 

 

Mağazamızda size özel beğendiğiniz modellerimizin sunumu yapılarak seçtiğiniz model sizin için özel dikim yapılacak hizmetinize sunulacaktır.

Artık hayalinizdeki gelinliğe kavuşmuşsunuzdur, şimdi daha mutlu ve stres yaşamadan düğününüzde eğlence zamanı ;)

 

Önemli Not: VIP hizmetimizden yararlanmak isteyen gelinlerimiz, yukarıdaki aşamaları tamamladıktan sonra 200 $ ön kapora ödemleri gereklidir.

 

Bize Whatsapp, Canlı Destek Hattımızdan veya İletişim hattımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4