Fikri Sinai Mülkiyet

Fikri Sinai Mülkiyet

      Site’nin, tüm Site içeriğinin ve bunların ilgili yasal hak, parça ve teferruatlarının yegane ve yasal sahibi ANB Gelinlik Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.’dir.

      İşbu sayfada bulunan veriler, yazılar, fikirler, bilgiler, ibareler, resimler, markalar, tasarımlar, işaretler, sloganlar, banner ve diğer tüm ifadeler ile benzer fikri mülkiyet hakları, yazılımlar, programlar, sayfa düzeni ve işbu Sitenin sunumu New in Style’ın ve/veya New in Style’a lisans veren ilgili kuruluş veya kuruluşların mülkiyetindedir. New in Style’dan önceden yazılı onay alınmaksızın, Sitedeki veya Site uzantılarındaki verilerin, bilgilerin veya, işbu sayfaya ilişkin her tür yazılım kodları, veritabanı, site  tasarımları da dahil olmak üzere, herhangi bir fikri mülkiyet hakkına tabi bir unsurun kısmen ya da tamamen kopyalanması, böyle bir unsur üzerinde değişiklik yapılması, bu unsurun çoğaltılması veya yayımlanması, online ya da diğer bir iletişim aracı kullanılmak suretiyle dağıtılması, paylaşılması, gönderilmesi, kısmen ya da tamamen indirilmesi (download) ve satılması yasaktır. 

         New in Style, yukarıda anılan yasağa aykırı davranan kişiler aleyhinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri de dahil olmak üzere tüm ulusal ve uluslararası mevzuat altında her türlü yasal işlem ve takipleri başlatma, devam ettirme ve sonuçlandırma hakkını saklı tutar.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4