Makaleler » Makaleler » Bilmeniz Gerekenler

Bilmeniz Gerekenler

Gelinlik seçiminde bilmeniz gerekenler


Ne yapmalıyım da en güzel gelin ben olmalıyım diyorsanız, önerilerimize kulak verin, size yakışan en güzel gelinliği sizde seçin ve başta eşiniz olmak üzere herkesi büyüleyin.

Vücut Tipi Çok Önemli

Ne yaparsan yap Gelinliğini mutlaka Vücut Tipine Göre Seçmelisin! Gelinlik seçiminde doğru görüntüyü yakalamak adına altın kural vücut tipine göre seçim yapmak olduğunu unutmalısınız.

http://newinstyle.com.tr
Gelinliğinin Silüetini Doğru Seçmelisin

Etek Kesimin Hangisi Olacak ? A kesim, prenses kesim, balık kesim, düz kesim, empire kesim ! Bütün bunlar her ne kadar gelinlik modeli olarak adlandırılsa da aslında gelinliğin siluetini çizen, etek kesimleridir.


Garanticimisiniz Yoksa Sürpriz Sevenlerden mi ? Garantici güzellik için bir A kesim mi, prenses edasıyla süzülmek için kabarık bir prenses kesim mi, kusursuz bir seksilik için balık kesim mi, minimal şıklık için düz kesim mi? Senin tercihin hangisi olacak?


Hepsinin Ayrı Bir Havası Ayrı Bir Güzelliği Var: Straplez mi, Kayık mı, V Yaka mı? Gelinliğinin etek kesiminden sonra karar vermen gereken en önemli ikinci şey yaka tipi olacak. Elbette bunun kararını da hem üst bedeninin özelliklerine ve ölçülerine göre hem de seçtiğin etek kesimine göre vermelisiniz
Romantik ve masum straplez, esrarengiz ve seksi V yaka, asil ve şık kayık yaka ya da diğerleri! Senin hayalinde hangisi var ?

Bütün bu aşamaları iyi değerlendirip, kendinize en uygun ve en çok yakışan gelinliği bulmak artık sizin elinizde.

En Güzel gelinliği seçmeniz ve herkesi büyülemeniz dileklerimle

 

Sevinç Aydemir

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4